Jesteś tutaj:Kultura Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską
piątek, 28 sierpnia 2020 13:45

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

  mn
Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską fot. Albert Zawada

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza na kolejne autorskie spotkanie. Jego bohaterką będzie Agnieszka Lingas-Łoniewska - autorka bestselerowych powieści obyczajowych, w których wątki romantyczne przeplatają się z elementami sensacyjnymi.

W ostatnią sierpniową sobotę tj. 29.08 o godz. 17.00 na Dziedzińcu Starego Ratusza pisarka opowie o znaczeniu i sile miłości w swojej twórczości. Tych, którzy obawiają się kaprysów aury, Organizator uspakaja: w wypadku deszczu wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest określana, przez swoich czytelników, mianem „Dilerki Emocji”. Jej literacki dorobek to ponad czterdzieści powieści obyczajowych i współpraca przy kilku antologiach.

Jest także założycielką projektów „Czytajmy Polskich Autorów” oraz „Pisarka czyta”. Jej prozatorskim debiutem jest wydana w 2010 roku powieść „Bez przebaczenia”, w której miłosne uniesienia łączą się z subtelną erotyką. Od tamtego czasu księgarskie i biblioteczne półki zapełniają się kolejnymi książkami autorki, a usatysfakcjonowanych czytelników wciąż przybywa.

Każda kolejna, wydana powieść wywołuje ogromny entuzjazm czytelników i pozostawia ślad w postaci pochlebnych recenzji. Wśród wydawniczych przebojów autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej należy wymienić trylogię „Łatwopalni”, powieści: "Brudny Świat", „Skazani na ból”, czy „Wszystko wina kota". Rozmowę z autorką poprowadzi Agnieszka Ziebarth.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane