Jesteś tutaj:Kultura Pożegnanie lata w muzeum w Dziekanowicach
środa, 09 września 2020 11:27

Pożegnanie lata w muzeum w Dziekanowicach

  mn
Pożegnanie lata w muzeum w Dziekanowicach zdjęcie nadesłane

W najbliższą niedzielę w Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach odbędzie się kolejna, 21 edycja cyklicznej imprezy „Pożegnanie lata”. 

W programie znajdą się pokazy prac gospodarczych: młócenie żyta za pomocą młocarni, żęcie sieczki, młócenie prosa cepami, zbiór chmielu, obróbka lnu, kiszenie kapusty, smażenie powideł, kopanie ziemniaków. 

Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 13 września 2020 r. w godzinach od 11.00 do 16.00. O godzinie 15.00 w kościele z Wartkowic odbędzie się koncert organowy.

W związku z zagrożeniem epidemicznym, nie będzie w tym dniu jarmarku i występów zespołów folklorystycznych.
  
Ceny biletów:
- normalny 15 zł 
- ulgowy 10 zł

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane