Jesteś tutaj:Kultura Wszystkie ruchy dozwolone - muzyka
poniedziałek, 14 września 2020 08:38

Wszystkie ruchy dozwolone - muzyka

  mnopr
Wszystkie ruchy dozwolone - muzyka zdjęcie nadesłane

Stary Ratusz zaprasza na warsztaty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 0-5 lat. Zachowując wszelkie obostrzenia, organizatorzy zapraszają na zajęcia.

Jak zawsze nie zabraknie na nich dobrej zabawy, wielu inspirujących utworów muzycznych, świetnej gimnastyki dla rodziców i maluchów. Będzie okazja razem odkrywać nowe dźwięki, bawić się głosem, grać na instrumentach. Uczestnicy spotkają się jednak w kilku mniejszych grupach, dlatego podczas zapisów bardzo istotne jest, by podać godzinę zajęć!

Zajęcia planowane są w dwóch salach Starego Ratusza - na parterze o godz. 10:00 i 12:00 dla rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat oraz na poddaszu (sala koncertowa) o godz. 11:00 i 13:00 dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat. 

Zapisać się można mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 512411867. Prośba, aby podczas zajęć z dzieckiem uczestniczył tylko jeden opiekun ze względu na bardzo ograniczoną liczbę uczestników.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane