Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty w bibliotece
piątek, 30 października 2020 09:01

Warsztaty w bibliotece

  mn

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza do udziału w warsztatach skierowanych do różnych odbiorców.

Oprócz kontynuacji już realizowanych w Bibliotece warsztatów (szczegóły na plakacie): „Czytadełka dla maluszka” skierowanych dla dzieci od 0 do 3 lat i ich rodziców, czy tych dla młodzieży: „Co jest grane?” (warsztaty muzyczno-wokalne), „Laboratorium opowieści” (sesje RPG), „Moc słowa” (warsztaty recytatorskie), w listopadzie także całkiem nowe propozycje. To „Newsroom” i „Nowe formy literatury”.

Pierwsze dla sympatyków dziennikarskiego fachu i pióra poprowadzi, była dziennikarka, obecna bibliotekarka - Monika Wierżyńska. Drugie z myślą o youtuberach, czy vlogerach przygotuje i przedstawi Jakub Dzionek. Warsztaty dziennikarskie odbędą się 21 i 28 listopada o godz. 11.30, a także 17 i 24 listopada o 16.00 w Czytelni Biblioteki Głównej. Warsztaty multimedialne - 17 i 24 listopada o 16.00 w Czytelni Biblioteki Głównej. Podobnie jak na pozostałe warsztaty, także tutaj obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane