Jesteś tutaj:Kultura Krzysztof spod Gniezna w programie „Chłopaki do wzięcia”
poniedziałek, 02 listopada 2020 10:31

Krzysztof spod Gniezna w programie „Chłopaki do wzięcia”

 

W programie, którego założeniami jest przedstawianie sylwetek kawalerów z polskich miasteczek i wsi, pojawił się jeden z mieszkańców naszego regionu. 

Program na kanale Polsat pn. "Chłopaki do wzięcia" przedstawia portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, ale którzy też nie nie lubią słowa „singiel”. Wolą swojskie „kawaler”, choć szukają drugiej połówki, często bezskutecznie. Program pozwala im przełamywać siebie i pokazać od dobrej strony.

Teraz w programie pojawił się Krzysztof, który mieszka w jednej z podgnieźnieńskich wsi. Od 12. roku życia większość czasu spędzał w szpitalach - doskwierała mu łamliwość kości. Teraz jednak wziął sprawy w swoje ręce i szuka tej jedynej: - Jestem niski, ale mam wielkie serce. Do życia podchodzę z radością i takim przytupem. To, że jestem niski, nie zwalnia mnie od tego, by realizować jakieś marzenia, które chciałbym kiedyś w życiu osiągnąć np. założyć rodzinę, mieć dzieci i znaleźć prawdziwą miłość - mówi o sobie w programie. 

Cały odcinek można zobaczyć na Polsat Play: https://www.ipla.tv/wideo/serial/Chlopaki-do-wziecia/5001784

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Znajomi z Posady piątek, 06 listopada 2020 17:24 napisane przez Znajomi z Posady

  Krzysiek życzymy Ci spełnienia marzeń

 • Link do komentarza emeryt poniedziałek, 02 listopada 2020 21:24 napisane przez emeryt

  Gratulacje za odwagę! Trzymam kciuki!

 • Link do komentarza Marek poniedziałek, 02 listopada 2020 15:57 napisane przez Marek

  Życzę spełnienia marzeń

 • Link do komentarza Tomek poniedziałek, 02 listopada 2020 14:22 napisane przez Tomek

  Powodzenia

 • Link do komentarza Weteran Uncro poniedziałek, 02 listopada 2020 14:17 napisane przez Weteran Uncro

  Powodzenia w poszukiwaniu miłości

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane