Jesteś tutaj:Kultura Biblioteka zostanie zamknięta
czwartek, 05 listopada 2020 13:08

Biblioteka zostanie zamknięta

 

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna poinformowała, że będzie nieczynna dla użytkowników od 7 do 29 listopada br.

W ten sposób BPMG realizuje rekomendacje Biblioteki Narodowej o całkowitym zamknięciu biblioteki dla użytkowników.

Jednocześnie książnica informuje, że Biblioteka nie będzie naliczać kar z tytułu niezwrócenia wypożyczonych egzemplarzy, których termin zwrotu przypada w okresie od 7 do 29 listopada. Pozycje te zostaną automatycznie przedłużone o kolejne 35 dni. W tym czasie czytelnicy nie będą mogli zamawiać i rezerwować książek.

Odwołane zostają wszystkie wydarzenia stacjonarne organizowane w obiektach i przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna. Część wydarzeń zostanie zrealizowana w formie działań on-line za pośrednictwem profilu FB Biblioteki oraz kanału YT. Wstrzymana zostaje usługa „Książka na telefon”. Bieżące informacje o zmianach w pracy instytucji będą publikowane na profilu FB oraz stronie jej internetowej www.biblioteka.gniezno.pl.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane