Jesteś tutaj:Kultura Finał Konkursu Zostań Herosem Niepodległości III
czwartek, 12 listopada 2020 08:57

Finał Konkursu Zostań Herosem Niepodległości III

  UM
Finał Konkursu Zostań Herosem Niepodległości III źródło: UM

W tym roku do konkursu fotograficznego „Zostań Herosem Niepodległości” zgłoszono 23 prace. Mimo panujących ograniczeń, ten wynik dla organizatorów przedsięwzięcia jest miłym zaskoczeniem.

Zwycięzcą w kategorii szkół podstawowych został Jakub ze szkoły Akademia Maxima, który wcielił się w Wincentego Witosa. II miejsce przypadło Julii uczęszczającej do Szkoły Podstawowej nr 9, która przedstawiła postać anonimowej członkini Ochotniczej Ligi Kobiet. Miejsce III zajęła Zuzanna również z SP9, która odwzorowała burmistrza Witkowa Stanisława Gaworzewskiego.

W kategorii przedszkoli I miejsce przypadło Hannie (Przedszkole nr 2) wcielającej się w postać Ireny Kosmowskiej. Miejsce II zajął Daniel (Przedszkole nr 12) upodabniający się do Romana Dmowskiego, a miejsce III Emilia (Przedszkole 14) odzwierciedlająca Zofię Moraczewską.

Organizatorzy gratulują wszystkim biorącym udział w tegorocznej edycji Herosów Niepodległości III. Ich pomysłowość w wykonaniu strojów budzi ogromny podziw.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane