Jesteś tutaj:Kultura Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza do sieci
piątek, 13 listopada 2020 12:25

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza do sieci

  mn

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna, podobnie jak inne miejskie instytucje kultury, na jakiś czas pożegnała się z odwiedzającymi jej progi czytelnikami. Tymczasem zaprasza użytkowników do stałego kontaktu w sieci.

Na stronie internetowej (www.biblioteka.gniezno.pl), profilu FB i kanale YT publikować będzie informacje o bieżącej sytuacji, ale także zaproszenia do udziału w wykładach, warsztatach i zajęciach przygotowanych w wersji online.

Nie zabraknie gwarowych ciekawostek publikowanych w poniedziałkowym cyklu „Blubry pojedynczo – słownik codziennego użytku”, znakomitych poleceń czytelniczych w ramach cyklu „Całe Gniezno Czyta Dzieciom” czy relacji z tego, co robią bibliotekarze, gdy w bibliotece nie ma czytelników (a mają sporo pracy!).

Ze swoimi inspirującymi pomysłami na książkę i zabawę wracają „Bajkopomagajki” – Klub Książki dla Rodziców i Dzieci. Będzie także o realizowanym wspólnie z gnieźnieńskimi przedszkolami projekcie „Królewskie Gniezno Czyta” oraz o projekcie „Laboratorium słowa”, który będzie realizowany w wersji wirtualnej.

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza hasłem: „Zostań z nami! Biblioteka w sieci”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane