Jesteś tutaj:Kultura Ogrodowy warsztat domowy online
poniedziałek, 11 stycznia 2021 09:30

Ogrodowy warsztat domowy online

  mn

Stary Ratusz zaprasza do udziału w wirtualny warsztat ogrodowy dla najmłodszych, który będzie kontynuacją ubiegłorocznego projektu.

Letnie warsztaty ogrodowe prowadzone na dziedzińcu Starego Ratusza, cieszyły się ogromną popularnością. Dzieciaki wspólnie stworzyły mobilny ogródek, który uśpiony czeka na wiosnę. By jednak nie czekać bezczynnie, tym razem zapraszamy wszystkich bez wyjątku na warsztaty ogrodowe online.

W trakcie warsztatów pokażemy, w jaki sposób można zrobić doniczkę z… zabawki. Jesteście ciekawi? Czekamy na Was w środę, 13 stycznia o 18:00 na kanale FB Stary Ratusz. Stwórzcie ogródek na parapecie wspólnie z nami!

Projekt „Ogródek” powstał dzięki dofinansowaniu z Fundacji Santander w ramach projektu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane