Jesteś tutaj:Kultura Czytaj ebooki z Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna i Legimi
wtorek, 12 stycznia 2021 07:59

Czytaj ebooki z Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna i Legimi

  mn
Czytaj ebooki z Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna i Legimi zdjęcie nadesłane

Od stycznia Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna ma dla swoich czytelników nową usługę – bezpłatny dostęp do 60 000 ebooków i audiobooków w portalu Legimi.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do Biblioteki Głównej przy ul. Mieszka I 16. Tam (i tylko tam) wydawane będą kody pozwalające na czytanie książek z elektronicznej wypożyczalni. Gdy korzystamy z niej pierwszy raz oprócz wpisania otrzymanego w bibliotece kodu, należy założyć konto i pobrać aplikację Legimi. Jeżeli ktoś jest już zarejestrowany, wystarczy podać kod z biblioteki i się zalogować.

Z bazy e-książek można korzystać za pośrednictwem smartfona, tabletu, komputera lub czytnika. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Aktywacja kodu i rejestracja do bezpłatnego konta jest możliwa tylko za pośrednictwem strony www:/legimi.pl/bpm_gniezno. Szczegóły usługi czytelnicy znajdą w osobnym regulaminie dostępnym na stronie internetowej Biblioteki www.biblioteka.gniezno.pl.

Dostęp do usługi Legimi zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Micio niedziela, 21 marca 2021 18:29 napisane przez Micio

    I juz po okazji, szkoda ze to było tylko czasowe

  • Link do komentarza klien wtorek, 12 stycznia 2021 15:24 napisane przez klien

    No trzeba przyznać, że biblioteka się rozwija. Gratulacje

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane