Jesteś tutaj:Kultura Konkurs na Marzannę z MOK-iem
czwartek, 04 marca 2021 17:19

Konkurs na Marzannę z MOK-iem

  mnopr

Marcowe słońce i powiew coraz cieplejszego wiatru przypominają, że wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego dnia wiosny.

Powitanie wiosny, to jednocześnie pożegnanie zimy i tradycyjna Marzanna. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza zatem do wzięcia udziału w naszym konkursie na zimową kukłę.

W trosce o planetę, organizatorzy zachęcają do wykonania Marzanny w wersji eko, czyli stworzona z ekologicznych materiałów, które zazwyczaj już mogłyby nie zostać w żaden sposób wykorzystane. 

Zdjęcie lub zdjęcia wykonanej Marzanny należy przesłać do MOK-u na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16.03.2021 r. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie mok.gniezno.pl

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane