Jesteś tutaj:Kultura Przejdą kilkanaście kilometrów linii życia dla Olgi
czwartek, 20 maja 2021 12:32

Przejdą kilkanaście kilometrów linii życia dla Olgi

 

Wyjątkowa akcja charytatywna organizowana jest dla małej Olgi Miśkiewicz. Mogą wziąć w niej udział wszyscy ludzie o szlachetnych sercach.

Już w tę niedzielę 23 maja na trasie z Pobiedzisk do Kiszkowa wyruszy Linia Życia dla Olgi Miśkiewicz. Na dziewczynkę od kilku miesięcy trwa zbiórka pieniędzy, gdyż potrzebuje najdroższego leku świata (9 milionów złotych), by wygrać z SMA i móc odzyskać zdrowie. Do uzyskania niezbędnej kwoty wciąż brakuje sporo środków. Dlatego powstała inicjatywa zorganizowania spaceru z Pobiedzisk do Kiszkowa, gdzie mieszka Olga.

Spacer wyruszy w niedzielę 23 maja o godzinie 12.00 z Rynku w Pobiedziskach, by po 15 kilometrach dojść do Kiszkowa około godziny 15. - Połączymy Pobiedziska z Kiszkowem gdzie mieszka Olga sznurkiem i zawiesimy na nim mnóstwo dobrych słów, serduszka, życzenia powrotu do zdrowia, rysunki dzieci, kolorowe wstążki i wyrazy wsparcia - informują organizatorzy.

Wydarzenie na Facebooku 

Zbiórka na Olgę na Siepomaga.pl

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane