Jesteś tutaj:Kultura Restaurant Day po raz kolejny
piątek, 06 sierpnia 2021 08:05

Restaurant Day po raz kolejny

 

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja Restaurant Day, podczas której będzie okazja do sprawdzenia umiejętności kulinarnych innych gnieźnian.

Wydarzenie odbędzie się w Latarni na Wenei już 8 sierpnia o godzinie 17. Całe wydarzenie będzie się odbywać przy okazji 10. rocznicy istnienia stowarzyszenia Ośla Ławka, a z tego też powodu zorganizowana zostanie zbiórka pieniędzy dla Magdy Bennewitz – gnieźnianki, która walczy z nowotworem. 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 od Restaurant Day gdzie mieszkanki i mieszkańcy Gniezna częstują swoimi domowymi wyrobami, wypiekami i innymi słodkościami/daniami wytrawnymi. Jest to okazja do rozmowy (nie tylko o jedzeniu!), wspólnego posilania się w plenerze, a także do spędzenia wolnego popołudnia. Tego dnia każdy może pomóc na dwa sposoby:
- wystawić się z jedzeniem (wcześniej należy skontaktować się z organizatorami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
- przyjść i zakupić za symboliczną kwotę od wystawiających smaczne i różnorodne przekąski i tym samym zasilić puszkę, do której będą zbierane pieniądze dla Magdy. 

Na zakończenie imprezy o godzinie 19.00, odbędzie się koncert - zagra gnieźnianka – Małgola, No.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane