Jesteś tutaj:Kultura Festyn charytatywny w Cielimowie za nami
niedziela, 05 września 2021 12:31

Festyn charytatywny w Cielimowie za nami

 

W sobotnie popołudnie najmłodsi mieszkańcy Cielimowa oraz całej okolicy mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu przygotowanym dla nich i dla małej Olgi.

Na piknik nie trzeba było nikogo specjalnie zapraszać, a od samego początku na terenie rekreacyjno-sportowym przy ul. Akacjowej w Cielimowie gościło wiele dzieci, które przybywały na miejsce wraz z rodzicami lub opiekunami. Tam też czekało ich sporo atrakcji, zaczynając od malowania twarzy czy dmuchanych zamków, po różne gry i zabawy przygotowane przez organizatorów.

Podczas wydarzenia obecni byli również policjanci oraz strażacy z OSP Niechanowo, a także stanowisko ze szczepieniami oraz część gastronomiczna czy istniała możliwość przejechania się na kucyku czy stylowym samochodem. Wszystkie te atrakcje przy okazji zbiórki charytatywnej na rzecz małej Olgi Miśkiewicz - do tej pory udało się zebrać niemal 60% kwoty z zakładanych 9,5 mln złotych - https://www.siepomaga.pl/olga

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane