Jesteś tutaj:Kultura „Gniezno za pół ceny” już za tydzień
piątek, 17 września 2021 15:08

„Gniezno za pół ceny” już za tydzień

 

W ostatni weekend września odbędzie się kolejna edycja akcji, polegającej na obniżce cen wybranych produktów, usług oraz atrakcji o 50%.

Celem tej inicjatywy jest zachęcenie turystów odwiedzających Gniezno, jak i mieszkańców Grodu Lecha do skorzystania z oferty turystycznej naszego miasta a także przedłużenie sezonu turystycznego w mieście oraz zaprezentowanie towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów akcji.

Akcja ta przeprowadzana jest już po raz kolejny i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. "Gniezno za pół ceny" ma pozytywny wpływ na postrzeganie naszego miasta jako miejsca przyjaznego turystom i mieszkańcom.

Organizatorami „Gniezno za pół ceny” są Urząd Miejski w Gnieźnie i Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski”.

Szczegóły akcji: Wydarzenie na Facebook'u "Gniezno za pół ceny 2021"

1 komentarz

  • Link do komentarza Osa piątek, 17 września 2021 15:22 napisane przez Osa

    Bardzo fajna impreza. Szkoda, że tak niewiele podmiotów docenia promocyjny potencjał dla własnego biznesu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane