Jesteś tutaj:Kultura Koncert The Fly Fam na zakończenie lata
wtorek, 21 września 2021 13:37

Koncert The Fly Fam na zakończenie lata

  mn

Aura za oknami coraz mocniej przypomina, że najwyższy czas pożegnać się z tegorocznym latem. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny koncert „lokalnych szarpidrutów” 22 września. Tym razem, na dziedzińcu Starego Ratusza zaprezentuje się wielkopolska formacja The Fly Fam, pod przewodnictwem dobrze znanego w Gnieźnie, Bartosza Muszyńskiego.

The Fly Fam to kapela łącząca w swojej muzyce najciekawsze elementy gatunku rocka, grunge’u, a także country. Zespół tworzą zarówno zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem muzycznym jak i młodzi koneserzy dźwięków. Bartosz Muszyński to już dobrze znany wokalista Ryba & The Witches, mający też za sobą udział w szeregu albumów muzyki rockowej lat ’90 (Lizar, Dog Family, Kr’shna Brothers, Szczury). Jacek Muszyński kontynuuje muzyczną ścieżkę, którą rozpoczął w kapeli Deny Your Maker oraz Drope. Joanna Piotrowska to artystka z Kalisza, tancerka i wokalistka powracająca na scenę po wieloletniej przerwie. Agnieszka Krystman – nauczycielka muzyki, dyrygująca chórem mieszanym w Gnieźnie. Skład uzupełnia Filip Głowski – najmłodszy członek zespołu, o nietuzinkowym talencie do gry na gitarze basowej, który zadebiutuje na scenie gnieźnieńskiej. Materiał The Fly Fam to przede wszystkim autorskie piosenki, ale także interpretacje i covery popularnych utworów. Wszyscy tworzą swojego rodzaju rodzinę, dla której muzyka jest od zawsze na pierwszym miejscu.

Koncert w środę, 22 września, na dziedzińcu Starego Ratusza (wejście od ul. Rzeźnickiej) o godz. 19:00. Wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane