Jesteś tutaj:Kultura Finał Kalejdoskopu Talentów
czwartek, 23 września 2021 08:28

Finał Kalejdoskopu Talentów

  mnopr
Finał Kalejdoskopu Talentów zdjęcie nadesłane

Zapraszamy już w najbliższą sobotę na występy zaplanowane w ramach finału kolejnej edycji Kalejdoskopu Talentów

Nie mniej bogaty w propozycje będzie też ostatni weekend września. W sobotę o 11:00 odbędzie się wielki Finał Kalejdoskopu Talentów.

Dziesięciu finalistów w dwóch kategoriach wiekowych: do 12 lat i powyżej powalczą o nagrodę główną – 700 złotych. Ponadto, do zdobycia między innymi kurs językowy, kurs szybkiego czytania czy profesjonalna sesja nagraniowa.

Finał odbędzie się na dziedzińcu Starego Ratusza - zapraszamy do udziału oraz wspierania artystów występujących na scenie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane