Jesteś tutaj:Kultura Podejście drugie do 14. Offeliady
środa, 20 października 2021 07:49

Podejście drugie do 14. Offeliady

  mn

Po odwołaniu ubiegłorocznej „Offeliady”, organizatorzy powracają do 14. edycji jesienią 2021 roku, która odbędzie się już za kilka tygodni.

W tym roku zmieni się nieco program, zmienią się nieco składy jurorskie, ale bez zmian pozostaje lista zakwalifikowanych filmów konkursowych. Przypomnijmy, że w Konkursie Głównym zobaczymy 35 filmów krótkometrażowych z całej Polski.

Zakwalifikowane filmy powalczą o statuetki „Offelii” w trzech kategoriach: Fabuła, Animacja oraz Dokument. Pokazy konkursowe, które w tym roku będą odbywać się 12 i 13 listopada w Teatrze im. A. Fredry, zostały podzielone na sześć sesji. Dokładny, godzinowy harmonogram seansów zostanie opublikowany już wkrótce.

Lista zakwalifikowanych filmów dostępna jest na oficjalnej stronie festiwalu: http://offeliada.pl/podejscie-drugie-do-14-offeliady-znamy-liste-filmow/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane