Jesteś tutaj:Kultura Już wkrótce Jarmark Bożonarodzeniowy - ruszył nabór wystawców
środa, 17 listopada 2021 10:00

Już wkrótce Jarmark Bożonarodzeniowy - ruszył nabór wystawców

 

Niespełna miesiąc pozostał do tegorocznej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w pierwszych dniach grudnia.

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie rozpocznie się w Mikołajki – 6 grudnia i potrwa do 12 grudnia włącznie. Zlokalizowany będzie na Rynku, deptaku ul. Chrobrego oraz ul. Rzeźnickiej. Miejski Ośrodek Kultury właśnie rozpoczyna nabór wystawców na tegoroczną edycję.

Docelowo jarmark będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach od 21 do 19, w piątek i sobotę w godzinach od 12 do 20, a w niedzielę od 12 do 18. W programie przez te kilka dni przewidziano już kilka atrakcji, m.in. karuzele, autodrom czy świąteczną ciuchcię, ale też wiele innych, których program poznamy niebawem. Ponadto przewidziano także wydarzenia na dziedzińcu Starego Ratusza.

Chętni wystawienia się podczas wydarzenia proszeni są o wypełnienie krótkiego formularza, dostępnego na stronie MOK-u mok.gniezno.pl do 25 listopada włącznie. Uwaga! Wypełnienie wstępnego formularza nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy. Koszt wynajmu domku to 200 złotych za dzień, a w przypadku stowarzyszeń 50 złotych za dzień. Szczegółowe informacje otrzymać można pod numerem 512 411 867.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Dana piątek, 26 listopada 2021 11:33 napisane przez Dana

    @ Katarzyna - rzeczywiście, śmieciowe jadło dla niektórych to HIT!

  • Link do komentarza Katarzyna Juszkiewicz czwartek, 25 listopada 2021 16:44 napisane przez Katarzyna Juszkiewicz

    Cudne wieści. Nie mogę doczekać się szczegółów programu a najbardziej listy tegorocznych food truck-ow! Proszę o szczegóły

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane