Jesteś tutaj:Kultura Rozśpiewane eSTeDe
poniedziałek, 29 listopada 2021 07:54

Rozśpiewane eSTeDe

  mn
Rozśpiewane eSTeDe zdjęcie nadesłane

W najbliższą środę będzie okazja posłuchać uczestników sceny wokalnej - sekcji prowadzonej w Centrum Kultury "Scena to dziwna".

W środę, 1 grudnia o godzinie 17.00 w Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbędzie się koncert „Rozśpiewane eSTeDe”. Podczas koncertu usłyszymy uczestników sceny wokalnej eSTeDe, działającej pod kierunkiem Natalii Braciszewskiej – Kijak.

Wystąpią: Zofia Piechnik, Natalia Skrzypczak, Sara Łechtańska, Amelia Rachel, Julia Szymańska, Lena Jasnowska-Szwedzicka, Amelia Bartkowicz, Kacper Stopczyński oraz Ryszard Pająk. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane