Jesteś tutaj:Kultura Ferie w CK eSTeDe - plan zajęć
sobota, 15 stycznia 2022 09:23

Ferie w CK eSTeDe - plan zajęć

 

Przez najbliższe dwa tygodnie CK eSTeDe zaprasza do udziału w zajęciach przygotowanych specjalnie na czas ferii.

Zajęcia, zaplanowane na czas przerwy zimowej, będą się odbywały w Centrum Kultury "Scena to dziwna" już od najbliższego poniedziałku 17 stycznia do 29 stycznia. W ramach tego przygotowano różne warsztaty i spotkania, nakierowane na różne grupy wiekowe i pod kątem różnych zainteresowań.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 61 424 07 72 lub mailowe – adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W treści maila prosimy o podanie: imienia i nazwiska uczestnika, numeru telefonu, wieku uczestnika (dotyczy dzieci i młodzieży), nazwy warsztatów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022