Jesteś tutaj:Kultura Fotograficzny konkurs przyrodniczy
czwartek, 24 lutego 2022 07:22

Fotograficzny konkurs przyrodniczy

  mnopr

Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych. Tematyką jest przyroda i pejzaże Lednickiego Parku Krajobrazowego.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, poprzez zafascynowanie fotografią przyrodniczą. Organizatorzy zachęcają do indywidualnych spacerów w terenie wraz z aparatem fotograficznym. Motywem ma być uświadamianie zagrożeń i konieczności ochrony rzadkich gatunków ptaków i ssaków oraz miejsc ich występowania, a także dostrzeganie więzi człowieka z przyrodą.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Prace można nadsyłać od lutego do 31 maja 2022 roku, a rozstrzygnięcie nastąpi na początku czerwca 2022 roku. Więcej szczegółów o zasadach konkrsu można znaleźć na stronie Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane