Jesteś tutaj:Kultura Koncert Happysad w Witkowie już za kilka dni
wtorek, 19 kwietnia 2022 10:01

Koncert Happysad w Witkowie już za kilka dni

  mn

W ostatni piątek kwietnia w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie odbędzie się koncert w ramach trasy rocznicowej Happysad.

Wciąż świętując jubileusz 20-lecia działalności scenicznej, zespół Happysad przyjedzie do Witkowa, gdzie wystąpi w miejscowej hali widowiskowo-sportowej. Koncert odbędzie się w piątek 29 kwietnia o godzinie 18. Bilety są jeszcze dostępne.

- „Ta zima kiedyś musi minąć” - cytując klasyka. A wtedy my, cali na biało albo w sumie zielono, ruszamy w trasę. Nazywamy ją trasą wiosenną (choć zazwyczaj zaczyna się w drugiej połowie lutego, czyli w wyraźnej odległości od sezonu rozkwitania), bo spieszy nam się do słońca. Spieszymy się też do Państwa, a ten pęd jest zdecydowany, bezwzględny, niestrudzony tym bardziej, że w dalszym ciągu zamierzamy świętować z Wami naszą dwudziestkę. Dwie dekady na scenie, osiem płyt, ileś tam numerów (no nie będziemy liczyć, wybaczcie), jest z czego wybierać. Z tej okazji względem trasy jesiennej zmieni się nieco koncertowa setlista. Czuliście się zaskoczeni jesienią? Teraz zaszalejemy równie odważnie. Wrzucimy do niej oczywiste standardy i utwory nieoczywiste, zapomniane, bardzo rzadko grane. Brakowało Wam czegoś na poprzednich urodzinach? Duża szansa, że tym razem to usłyszycie! - informują organizatorzy.

Podczas koncertu gościnnie wystapi Kathia. To 19-letnia songwriterka i producentka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. - Młoda artystka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Mimo młodego wieku komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku. Kathia jest przed pełnowymiarowym, wydawniczym debiutem - informują.

Bilety na koncert dostępne są na:

http://kbq.pl/71694

https://biletyna.pl/event/view/id/229836

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane