Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnieńskie biblioteki zagoszczą na Rynku
piątek, 06 maja 2022 11:18

Gnieźnieńskie biblioteki zagoszczą na Rynku

 

Gnieźnieńskie biblioteki na otwarcie dorocznego święta książnic zapraszają w niedzielę 8 maja na miejski Rynek.

Na głównym placu miasta od godz. 11.00 do godz. 13.00 czekać będzie mnóstwo atrakcji. Bibliotekarze z Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, Instytutu Kultury Europejskiej UAM, Państwowej Szkoły Wyższej, Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna i Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Gnieźnie chcą przypomnieć mieszkańcom Gniezna, jak różnorodne zbiory kryje każda z nich.

Mają zamiar zachęcić do skorzystania ze swoich usług, a także zaprosić na niedzielne południe pełne atrakcji. Tych na pewno nie zabranie - każda z pięciu bibliotek przygotowała się na odwiedziny małych i dużych czytelników. W programie: quizy, konkursy wiedzy, zagadki, zabawy, warsztaty plastyczne, na których można będzie wykonać m.in. zakładki. Na łaknących chwili relaksu - leżaki z czytelniczymi propozycjami, a dla poszukiwaczy wydawniczych okazji - książka za złotówkę. Do tego słodkie upominki i drobne gadżety.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane