Jesteś tutaj:Kultura Tłumy na dniu dziecka na stadionie Mieszka
sobota, 04 czerwca 2022 14:47

Tłumy na dniu dziecka na stadionie Mieszka

 

W sobotnie południe stadion przy ul. Strumykowej wypełnił się gwarem dzieci, dla których przygotowano wiele atrakcji.

Po raz kolejny na stadionie Mieszka pojawiło się mnóstwo atrakcji, przygotowanych w ramach Prezydenckiego Dnia Dziecka. Na wszystkich przybywających, a szczególnie najmłodszych, czekało mnóstwo atrakcji, m.in. iluzjonista, spektakle, klaun, warsztaty, bańki, stanowiska straży miejskiej, policji, pokaz działania straży pożarnej, a także rozgrywki sportowe, konkurs na bajkowe przebranie, holi itd.

 

3 komentarzy

 • Link do komentarza kumoter wtorek, 07 czerwca 2022 09:20 napisane przez kumoter

  Wobec ciebie rezigusz trzeba by było zacząć egzekwować słownik języka polskiego.

 • Link do komentarza avalon sobota, 04 czerwca 2022 18:03 napisane przez avalon

  Z tą ruiną dawnego hotelu mogliby coś zrobic

 • Link do komentarza rezigiusz sobota, 04 czerwca 2022 15:44 napisane przez rezigiusz

  A czy to nie ta sama POLICJA i STRAŻ MIEJSKA która w latach 2020 i 2021 i cześ 2022 roku pryncypialnie nie podchodziła do egzekfowania wobec szieci noszenia tzw. maski a teraz wielce dla dzieci tacy slodcy. Jakos nie stawali w obronie dzieci przed tym absurdem wrecz przeciwnie ten absurd popierali.

  W sumiec to już nie jest zadna Policja tylko firma ochroniarska zarejestrowana w NY. Warto sprawdzic niektorzy sie MOCNO ZDZIWIĄ !!!

  Nawet w rocie przysiegi znikło slowo "konstytucja" a co to znaczy to wszyscy wiemy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane