Jesteś tutaj:Kultura Szklane Oczy zainaugurowały piąty sezon Latarni
sobota, 18 czerwca 2022 09:51

Szklane Oczy zainaugurowały piąty sezon Latarni

 

W piątkowy wieczór muzyka ponownie wybrzmiała na scenie Latarni na Wenei. Tym samym rozpoczął się kolejny sezon kulturalny w tym miejscu.

Piąta odsłona działalności Latarni na Wenei zainaugurowana została z przytupem i werwą godną tego miejsca. Na scenie pojawił się wyjątkowo żywy zespół Szklane Oczy.

Kapela, w której skład wchodzą Ania przy wokalu i gitarze, Ola z basem oraz Aga, musiał zagrać w nieco zmienionym szyku z uwagi na brak ostatniej z członkiń grupy. Zastępstwo przy perkusji zostało jednak zapewnione, dzięki czemu od samego początku zespół wprowadził wszystkich w nurt, jak to same określają, rocka inspirowanego polskim punkiem, poezją romantyczną i psychodelią.

Dopełniniem tego klimatu była tegoroczna aranżacja otoczenia Latarni, która przygotowała cały sezon wydarzeń odbywających się w tym miejscu. Z uwagi na trwające prace na terenie Parku Piastowskiego, dojście prowadzi tylko od ul. Jeziornej. Program wydarzeń dostępny jest pod tym linkiem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane