Jesteś tutaj:Kultura Restaurant Day ze zbiórką pieniędzy na schronisko dla zwierząt
środa, 24 sierpnia 2022 16:32

Restaurant Day ze zbiórką pieniędzy na schronisko dla zwierząt

  mnopr
Restaurant Day ze zbiórką pieniędzy na schronisko dla zwierząt zdjęcie nadesłane

Plenerowy dom kultury przy Jeziorze Jelonek zaprasza na cykliczną imprezę kulinarną, która dobrze przyjęła się w naszym mieście.

"Restaurant Day – Gniezno na talerzu" to wydarzenie, podczas którego można skosztować wyjątkowych potraw przygotowanych przez gnieźnian i gnieźnianki lub po prostu przyjść i najeść się do syta. Latarnia na Wenei obchodzi swoje 5-te urodziny i z tej okazji zaprasza do wspólnego jedzenia i świętowania!

Wydarzenie początkowo miało się odbyć 20 sierpnia, ale z powodu na niepomyślne prognozy pogody, zostało zawczasu przeniesione na nowy termin. Teraz kulinarne spotkanie odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia o godz. 16.00. Pieniądze zebrane ze sprzedaży dań będą przekazane gnieźnieńskiemu schronisku dla zwierząt. Jeśli chcesz coś ugotować – zgłoś się! Jeśli chcesz przyjść coś zjeść, to w ten sposób też wspierasz akcję zbiórki pieniędzy! Poniżej kilka pożytecznych informacji:

- zgłaszać się z chęcią przygotowania jedzenia można poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- jedynym warunkiem uczestnictwa jest serwowanie wege-szamki (bezmięsnej)
- cenę wystawcy ustalają sami – np. taką, żeby zwróciło się za składniki, na nową brykę, albo na tytułową zbiórkę
- jeśli nie chcesz wystawiać jedzenia? Po prostu przyjdź i jedz do woli!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane