Jesteś tutaj:Kultura Kino samochodowe - pokaz filmu „Nadzwyczajni”
czwartek, 22 września 2022 10:42

Kino samochodowe - pokaz filmu „Nadzwyczajni”

 

Jesień to już zdecydowanie bardziej rześkie i dłuższe wieczory - dlatego też zmianie ulegają propozycje wydarzeń. Tym razem więc Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na pokaz kina plenerowego.

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć film “Nadzwyczajni”, obyczajowa komedia francuska opowiadającą o prawdziwej historii dwóch mężczyzn, na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą autystyczną. Ich niekonwencjonalne metody, które nie wszystkim przypadają do gustu, będą głównym tematem filmu.

Pokaz odbędzie się na parkingu przy ul. Spokojnej (obok letnich basenów miejskich), 1 października, o godzinie 20:00. Podstawą wjazdu na teren kina samochodowego będą bezpłatne wjazdówki, które będą do odebrania:
- w portierni Starego Ratusza w godzinach funkcjonowania;
- elektronicznie, za pomocą portalu Evenea: 
https://app.evenea.pl/event/884806-1/?fbclid=IwAR1U0nKW9qvIi9__6rihNTcS6wdCSkh6bjcfkvfe9ANBipjtVspoDP4iLXs

Sponsorami wydarzenia są firmy Kirchhoff oraz BestPol.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane