Jesteś tutaj:Kultura Gnieźnianin wystąpił na Wielkim Graniu w Warszawie
piątek, 23 września 2022 12:06

Gnieźnianin wystąpił na Wielkim Graniu w Warszawie

  mnopr
Gnieźnianin wystąpił na Wielkim Graniu w Warszawie zdjęcie nadesłane

Kilkanaście dni temu w stolicy odbył się koncert z okazji 10-lecia Stadionu Narodowego pn. “Wielkie Granie”.  Wśród artystów pojawił się także gnieźnianin.

Tysiąc muzyków z całej Polski na płycie stadionu zagrało 18 piosenek, polskich jak i angielskojęzycznych. Jednym z muzyków reprezentujących Pierwszą Stolicę Polski był basista, Sebastian Żurek. Na scenie wystąpili między innymi: Doda, Andrzej Krzywy, Ruda z zespołu ‘Red Lips’, Michał Wiśniewski, Janusz Panasewicz, Jan Borysewicz, Leszek Cichoński.

- Była to prawdziwa muzyczna uczta! Spektakularne efekty świetlne, światowej klasy nagłośnienie ukończone zostało konfetti podczas bisu z piosenką “Biała Armia”. Działo się i emocje trzymają do dziś. Powstało wiele nowych znajomości muzycznych, które już owocują współpracą w gnieźnieńskim studiu nagrań, które prowadzę - przekazał Sebastian Żurek (European Bass Player). 

Poniżej nagranie z wydarzenia:

 

zdjęcia nadesłane

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane