Jesteś tutaj:Kultura Pamiętali o pokoju
poniedziałek, 21 września 2015 12:29

Pamiętali o pokoju

 

Wiele instytucji oraz mieszkańców włączyło się w tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju.

W Centrum Kultury Scena To Dziwna wystąpiły zespoły artystyczne, w którym młodzi piosenkarze i muzycy śpiewali piosenki nawołujące do pokoju i wzajemnego zrozumienia. Jednocześnie Miejski Ośrodek Kultury przygotował Maraton Zumby, a na Rynku odbyły się także koncerty piosenki o pokoju i tańce belgijki. W obchody tegorocznego Międzynarodowego Dnia Pokoju włączyła się także Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Lady poniedziałek, 21 września 2015 12:59 napisane przez Lady

    O co tu chodzi???
    Jaki dzień pokoju???
    Na świecie wojny, w krajach się między sobą biją o wszystko, w miastach ze sobą nie rozmawiają z zawiści, w rodzinach wzajemnie sobie zazdroszczą.

    A tak na marginesie: zumba zaczyna być nudna...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane