Jesteś tutaj:Kultura Natalia Przybysz w Szufladzie
niedziela, 18 października 2015 14:23

Natalia Przybysz w Szufladzie

 

Sala wypełniona po brzegi - w przypadku koncertu Natalii Przybysz w Szufladzie to wyrażenie nabrało dosłownego wymiaru.

Był to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych koncertów tej jesieni w Gnieźnie. Bilety na koncert artystki zostały błyskawicznie wyprzedane, a szczęśliwcy, którzy zdążyli je zakupić mogli posłuchać bardzo energetycznego koncertu wokalistki, której akompaniował zespół w składzie - Jurek Zagórski, Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn, Hubert Zemler.

Natalia Przybysz w swoim solowym dorobku artystycznym nagrała cztery płyty studyjne. Ostatnia nagrana w 2014 roku pod tytułem "Prąd" otrzymała status złotej płyty. Nie zabrakło utworów z tego krążka takich jak "Niebo", czy "Miód". Artystka trzymała kontakt z publicznością, opowiadała jak powstały jej piosenki i o czym opowiadały. Koncert wokalnie i instrumentalnie zagrany został na bardzo wysokim poziomie, co zresztą doceniła obecna spora publiczność.

Mimo panującego ścisku uczestnicy koncert ocenili bardzo dobrze, czego dowodem był niejednokrotny bis.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane