Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 19 października 2015 19:30

Goran Ivanovic w Gnieźnie

 

Agencja Artystyczna JazzGra zaprasza mieszkańców na koncert formacji Goran Ivanovic Trio, podczas którego królować będą bałkańskie rytmy.

Goran Ivanovic nie po raz pierwszy zawita do Gniezna. W naszym mieście pojawił się już dwukrotnie, choć wtedy w innych formacjach.

Trio podczas sobotniego koncertu 24 października w Centrum Kultury Scena to Dziwna przybliży publiczności bałkańskie brzmienia połączone z flamenco, muzyka latynoską oraz elementami jazzu i bluesa. Goran Ivanovic w USA robi oszałamiającą karierę i pomału na świecie. Podczas koncertu w eSTeDe pokaże się wraz z zespołem w najlepszym wydaniu – mówił Krzysztof Gronikowski. Podczas koncertu w eSTeDe muzyk zagra wraz z Mattem Ulery oraz Peterem Tashijan’em.

Do Gniezna przyjedzie z absolutnie premierowym materiałem, bo płyta Goran Ivanovic Trio została wydana w październiku.  – Taki cykl koncertów nie odbył się jeszcze w Stanach Zjednoczonych, tymczasem odbywa się w Polsce, a na tej ścieżce jest Gniezno. Będziemy świadkami naprawdę dużego wydarzenia, bo będzie to pierwsza trasa promująca tą płytę – mówił.

Koncert rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Koszt biletu wynosi 30 złotych.

Galeria