Jesteś tutaj:Kultura Myslovitz wystąpi w Szufladzie!
czwartek, 22 października 2015 16:31

Myslovitz wystąpi w Szufladzie!

 

Centrum Kultury „Szuflada” organizuje kolejny koncert, podczas którego wystąpi jeden z bardziej znanych, polskich zespołów.

Myslovitz założony w 1992 roku przez Artura Rojka, Wojciecha Powagę, Jacka Kuderskiego oraz Wojciecha Kuderskiego tworzy muzykę, którą gatunkowo można określić rockiem alternatywnym. Zespół na swoim koncie ma dziesięć płyt studyjnych w tym ostatnia z roku 2013 pod tytułem „1.577”, którą zespół nagrał wraz z nowym wokalistą Michałem Kowalonkiem. Wydawać by się mogło, że po odejściu frontmana Myslovitz i autora tekstów - Artura Rojka – zespół nie będzie miał prawa istnieć, jednak wbrew opiniom stało się inaczej.

Myslovitz w „Szufladzie” wystąpi 18 grudnia, ale bilety już są w sprzedaży, a znaczna ich część została już zarezerwowana. Na obecną chwilę zostało ok. 50 biletów w cenie 40 zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane