Jesteś tutaj:Kultura Undertape w Szufladzie
poniedziałek, 26 października 2015 19:30

Undertape w Szufladzie

 

Praktycznie co tydzień w Centrum Kultury Szuflada odbywają się interesujące koncerty. Tym razem do Gniezna przyjechała poznańska formacja Undertape.

Undertape nie jest grupą, która wychodzi na scenę i odgrywa swoje kawałki. Jest to zespół kompletny, który ma na siebie i swą kreację sceniczną konkretny pomysł. Koncert formacji Undertape to forma artystycznego przekazu, która współgra wraz z muzyką.

Dawno w Szufladzie nie było takich brzmień – klubowych, elektronicznych, ale przy tym nie pozbawionych „żywych” instrumentów i interesującego wokalu. Undertape, w który skład wchodzi: Marta Rutkowska, Tomek Wróblewski i Maciek Czarnecki - zaprezentował materiał pochodzący z ich płyty „Our time”, który jest zapisem ich dwuletniej działalności. Na koncercie można było bawić się przy tanecznych utworach, ale i „pobujać” przy tych spokojniejszych. Gnieźnieńska publiczność z każdym utworem otwierała się bardziej na tę brzmienia, a ostatecznie otrzymała od Undertape podwójny bis.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane