Wydrukuj tę stronę
czwartek, 29 października 2015 16:32

Śpiewogranie i Stand-up

 

Jeszcze przed w weekendem w gnieźnieńskich klubach: Dziupli i Lokomotywie odbędą się dwie ciekawe inicjatywy.

W Pubie Dziupla już po raz szósty odbędzie się „Śpiewogranie”, czyli trochę inna forma jam session. To, które odbędzie się w czwartek 29 października ma zostać zachowane w klimacie Halloween, dlatego wszelkie przebrania są mile widziane. Jak informują organizatorzy - Jeśli grasz lub śpiewasz i masz ochotę podzielić się swoim światem muzycznym a przy okazji oderwać się od codzienności, wypić piwo i chcesz poznać nowych ludzi, lub pobyć ze starymi znajomymi to zapraszamy - to właśnie to jest to miejsce i czas aby to zrobić. Podczas Śpiewogrania grana będzie poezja śpiewana, piosenka studencka, aktorska i polski rock. Początek wydarzenia o godzinie 20:30 w Dziupli.

W Klubie Lokomotywa po raz pierwszy w Gnieźnie odbędzie się Stand-up. - Już 29 październik odbędzie się pierwsza inauguracyjna impreza z nowego cyklu komediowych czwartków w Gnieźnie. Stand-up nie bierze jeńców! Ze wszystkimi się rozprawia po równo i nie ma dla niego świętości, czy tematów tabu. Ponad wszystko liczy się dobra zabawa i śmiech – informują organizatorzy.

Podczas inauguracyjnego Stand-up zaprezentuje się Krzysztof Jahns, który na co dzień występuje w Warszawie, ale stand-up aktywnie rozkręca w Poznaniu, jako gospodarz dwóch scen. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Występował w wielu miastach, jak i przed publiką w najprawdziwszym więzieniu. Laureat konkursu stand-up’owego UW oraz zwycięzca Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Jego wystąp poprzedzi Kamil Wołek. Start o godzinie 20:00, wstęp: 10 złotych.