Wydrukuj tę stronę
piątek, 30 października 2015 18:16

Hatbreakers na pierwsze urodziny Szuflady

 

Rok temu Centrum Kultury Szuflada rozpoczęło swoją działalność. Przez ten czas zorganizowano w niej wiele koncertów. Muzycznie przebiegną też pierwsze urodziny.

Właściciele „Szuflady” chcą zaprosić gnieźnian do wspólnej, urodzinowej zabawy. Specjalnie na tę okazje zaprosili zespół Hatbreakers, który już po raz drugi zagości w murach „Szuflady”.

Hatbreakers to zespół, który nie boi się nowych brzmień. Ich muzyka to wypadkowa inspiracji każdego z członków, mieszanka stylistyczna tworząca spójną, energetyzującą całość. Siła zespołu to żywiołowe koncerty, na których aż kipi od emocji. Występ Hatbreakers to zjawisko, w którym trzeba uczestniczyć i nie sposób zapomnieć. To soulująca, nie stroniąca od elektroniki mieszanka energetycznego soczystego grania z chilloutowym finiszem.

Początki zespołu sięgają 2010 roku. W obecnym składzie i instrumentarium funkcjonuje od połowy 2014 r. Jego styl można określić jako „jedną z orbit popu”, dla niektórych zbyt ambitną a dla innych w sam raz. Większy rozgłos zyskali po udziale w muzycznym talent show „Must Be the Music”, w którym dotarli do półfinału. Na początku 2015 roku ukazało się ich pierwsze oficjalne wydawnictwo - płyta „Yeti Superstar”. Na koncercie w „Szufladzie” zagrają w pełnym składzie.

Wstęp na koncert, który rozpoczyna się o godzinie 20:00 jest bezpłatny. Oprócz tego na przybyłych do „Szuflady” czeka wiele konkursów, atrakcji i zniżek.