Jesteś tutaj:Kultura Hatbreakers na urodzinach "Szuflady"
niedziela, 01 listopada 2015 19:46

Hatbreakers na urodzinach "Szuflady"

 

Centrum Kultury Szuflada z koncertowym akcentem obchodziło swoją pierwszą rocznicę działalności.

Minął rok od dnia, w którym na kulturalnej mapie Gniezna pojawił się nowy lokal "Szuflada" przy ul. Moniuszki. Przez ten czas w piwnicznych murach gościło wiele znanych mniej lub bardziej zespołów i artystów, którzy przyjeżdżali do Gniezna na zaproszenie organizatorów. Tym samym sporo gnieźnian miało szansę na uczestniczenie w występach twórców, którzy do tej pory do Gniezna nie przyjeżdżali.

Trzeba tu dodać, że zdaniem wielu wypełniona została dodatkowa nisza kulturalna, jaka występowała w mieście - zagrali m.in. Snowman, Muchy, Jóga, Puste Kieszenie, Gooral, Halla Nordfjord czy ostatnio - Natalia Przybysz. Na pierwsze urodziny do Gniezna po raz kolejny przybyli Hatbreakers, którzy tym samym dali swój drugi koncert w Szufladzie, wykonując m.in. Wiesz, Break the rules, Hey man, Latam z aniołami, Spóźniony czy Trust me. Po koncercie dodatkową dawkę muzyki zapewnili także DJ-e, a na cały wieczór właściciele przygotowali także specjalną porcję atrakcji i konkursów dla gości lokalu.

1 komentarz

  • Link do komentarza nowy wtorek, 03 listopada 2015 20:49 napisane przez nowy

    Tylko zobaczcie jak wygląda ulica rano po imprezach w Szufladzie i w Dziupli,o nocnych awanturach mówi "całe miasto" tylko nie policja

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane