Jesteś tutaj:Kultura Koncert świąteczny w MOK-u
poniedziałek, 21 grudnia 2015 12:13

Koncert świąteczny w MOK-u

 
Koncert świąteczny w MOK-u Koncert świąteczny w MOK-u fot. Magdalena Wardęcka

Sekcje estradowe działające w Miejskim Ośrodku Kultury w niedzielne popołudnie 20 grudnia zaprezentowały swoje umiejętności.

Koncert świąteczny był wyjątkową okazją, by zobaczyć pracę grup działających w MOK-u. Podczas występu zaprezentowało się piętnaście grup, czyli około 200 osób, które śpiewały, tańczyły, czy prezentowały swoje zdolności aktorskie.

Koncert rozpoczął się od występu najmłodszych, bo nawet trzyletnich tancerzy z grupy „Małe Ludki”. Następnie swoje umiejętności w tańcu nowoczesnym zaprezentowały grupy „Fuks”, „Spoko” oraz Pikolino. Miejski Ośrodek Kultury ma także dziecięcą sekcję teatralną, który swoje przedstawienie o świętym Mikołaju po raz pierwszy wystawił na scenie. W MOK-u działa także „Ognisko baletowe”, które wykonały swój świąteczny taniec.

W Miejskim Ośrodku Kultury występuje wielu uzdolnionych wokalistów i wokalistek, które występują w grupach, „Lullabies”, D&D – Daria i Dominika, czy „Fantazja”. Nie zabrakło jeszcze tanecznych rytmów w wykonaniu grupy „Happy”, „Nitrusek”, „Arabeski”, czy „Domino”. Na koniec zaprezentowała się sekcja złożona ze starszych tancerzy – Los Locos, która pokazała taniec latynoski. Koncert świąteczny zakończyły seniorki z chóru „Retro”.

Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród rodziców, dla których była to wyjątkowa okazja na zobaczenie swoich pociech występujących na scenie.

Imprezę poprowadził Jarosław Mixer Mikołajczyk. Podczas koncertu wręczona została także nagroda dla "Asa", czyli firmy, która przez cały rok wspierała MOK. Otrzymała ją firma "Karuś".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane