Jesteś tutaj:Kultura "Kopanie leżącego" w Lokomotywie
czwartek, 21 stycznia 2016 13:39

"Kopanie leżącego" w Lokomotywie

 
Michał Kutek Stand-up Michał Kutek Stand-up fot. Magdalena Wardęcka

Pod takim hasłem przebiegło kolejne spotkanie z cyklu Stand-up, które odbywa się w klubie Lokomotywa.

Stand-up jest formą komediową, podczas której na scenie występuje jeden artysta. Od kabaretu odróżnia go właśnie ten pojedynczy charakter wystąpienia oraz zdecydowanie bardziej cięta forma żartu. W stand-up nie ma tematów tabu.

Klub Lokomotywa pod koniec października zaprosił do siebie pierwszego stand upera, którym wtedy był Krzysztof Jahns. W środę 20 stycznia na już czwartą odsłonę ze Stand-up przyjechało aż dwóch artystów – Tomasz Kwiatkowski z Grudziądza oraz Michał Kutek z Poznania. Występują pod nazwą „Kopanie leżącego”. Było to mocne uderzenie bezkompromisowego żartu.

W lutym na kolejnym spotkaniu Stand-up w Lokomotywie wystąpi Grzegorz Halama ze swym programem „Długo i szczęśliwie”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane