Jesteś tutaj:Kultura Henry David’s Gun w Szufladzie
niedziela, 31 stycznia 2016 15:18

Henry David’s Gun w Szufladzie

 
Henry David’s Gun w Szufladzie Henry David’s Gun w Szufladzie fot. Magdalena Wardęcka

Warszawska grupa Henry David’s Gun po roku ponownie odwiedziła Szufladę. Tym razem przyjechała do Gniezna ze swoim najnowszym albumem.

Płyta "Over the fence... and far away" swą oficjalną premierę miała kilka dni temu, bo 25 stycznia. Krążek jest zapisem muzycznej ścieżki Henry David’s Gun, na którym znajduje się dwanaście utworów przez nich skomponowanych. Uczestnicy koncertu w Centrum Kultury Szuflada mogli więc usłyszeć utwory, które poznali na ubiegłorocznym koncercie, a także takie, których jeszcze tu nie grano.

Henry David’s Gun, który tworzą Wawrzyniec Dąbrowski, Michał Sepioło i Maciej Rozwadowski, to w pełni profesjonalny zespół, który podążą skonkretyzowaną, muzyczną drogą. Ich muzyka to swoista opowieść o nieco melancholijnym wydźwięku. Z pewnością jest to jedna z lepszych grup, jaka odwiedziła Szufladę. Miesza w sobie irlandzkie rytmy i alternatywne, nostalgiczne brzmienia – wszystko to sprawia, że Henry David’s Gun na polskiej scenie jest zespołem wyjątkowym.

Pozostaje mieć nadzieję, że grupa zechce ponownie odwiedzić Gniezno, gdyż na ciepłe i entuzjastyczne przyjęcie w tym mieście nie mogła narzekać.

1 komentarz

  • Link do komentarza Tomcio poniedziałek, 01 lutego 2016 10:58 napisane przez Tomcio

    Zgadzam się! Koncert świetny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane