Jesteś tutaj:Kultura Dobra środa u Fredry
środa, 10 lutego 2016 12:15

Dobra środa u Fredry

 
Dobra środa u Fredry Dobra środa u Fredry fot. nadesłane

W środy widzowie Teatru Fredry mogą kupić bilet na wskazany spektakl w promocyjnej cenie. Dziś - 10 lutego - teatr przygotował kolejne zniżki.

Akcja „Dobre środy u Fredry”, jak sama nazwa wskazuje, ma charakter cykliczny, a nowe okazje są ogłaszane co tydzień, zawsze w środę. Promocje pojawią się najpóźniej o 12.00 na Facebooku teatru, a bilety w obniżonych cenach można kupić online na stronie bilety24.pl od 14.00 do końca dnia i w kasie tego samego dnia od 14.00 do 17.00.

W tym tygodniu w promocji bilety na piątkowy (12.02, godz. 19.00) „Klub Samotnych Serc PORTOFINO”. To ułożona z polskich przebojów z lat 50. i 60. opowieść o miłości. Na scenie spotkamy pięć kobiet i pięciu mężczyzn oraz towarzyszący im zespół muzyczny. Jedni są młodzi, drudzy nieco starsi, ale łączy pragnienie, aby jeszcze raz odnaleźć uczucie i przeżyć tę huśtawkę emocji. Wraz z nimi wybierzemy się w podróż w poszukiwaniu natury miłości, zobaczymy co ich łączy, a co oddala od siebie. Koszt biletów w promocji to jedyne 20 zł. Spektakl cieszy się dobrymi recenzjami i powodzeniem wśród widowni więc środowa akcja jest nie lada gratką. Pula biletów jest ograniczona, ale następna promocja już w następną środę! Teatr Fredry na Facebooku.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane