Jesteś tutaj:Kultura Stand-up w Lokomotywie
wtorek, 15 marca 2016 15:00

Stand-up w Lokomotywie

 
Stand-up w Lokomotywie Stand-up w Lokomotywie fot. nadesłane

Po raz kolejny Klub Lokomotywa zaprasza na wieczór ze Stand-up, który odbędzie się w najbliższą środę 16 marca.

Na scenie Lokomotywy zagości dwóch komików z Torunia:  Jakub Poczęty-Błażewicz oraz Mateusz Świerski.

Jakub Poczęty-Błażewicz w swoim nowym programie obnaża się przed ludźmi - na szczęście tylko psychicznie. Zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Jego występy to niepowtarzalne show pełne energii, improwizacji i kontaktu z publicznością. Nikt nie pozostaje obojętny, a część wychodzi solidnie zbesztana. ale z uśmiechem na twarzy.

Mateusz Świerski to komik, improwizator, filozof, superbohater i marzyciel z nieco wybujałą fantazją. Słowem chciałby zmienić świat, ale jest zbyt leniwy. Na scenie nie boi się poruszać żadnego tematu. Paskudne cholerstwo, nie da się tego wyplenić.

Występ rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety do nabycia w cenie 15 złotych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane