Jesteś tutaj:Kultura Drum&bass i dubpstep w Lokomotywie
piątek, 08 kwietnia 2016 17:14

Drum&bass i dubpstep w Lokomotywie

 
Drum&bass i dubpstep w Lokomotywie Drum&bass i dubpstep w Lokomotywie fot. nadesłane

Stowarzyszenie Ośla Ławka zaprasza 9 kwietnia do Klubu Lokomotywa na imprezę w rytmach drum&bass/dubstep/2step.

W sobotę 9 kwietnia gnieźnieński Klub Lokomotywa rozbrzmi dźwiękami, jakich dawno nie mieliście okazji słyszeć w pierwszej stolicy. Oto dzięki toruńskiemu składowi TheCompressJah do Gniezna powrócą dźwięki wyszukanego drum&bassu, dupstemu, 2stepu czy amen break’u! To muzyka, która zadowoli zarówno tych, którzy chcą potańczyć jak i koneserów elektronicznych brzmień.

Tandem TheCompressJah napędzają Cook/e oraz Fuckhate - miłośnicy wysublimowanego drum'n'bassu. Od lat pasjonują się tą muzyką, dlatego postanowili połączyć swe siły i stworzyć wspólny projekt promujący ciekawe oblicza muzyki elektronicznej. Ich sety obfitują w deepowe brzmienia, które nierzadko podsycają neurofunkiem lub amenem, lecz atmosferyczne i soulfulowe odmiany też nie są im obce. Z wielkim zapałem organizują eventy muzyczne, dbając o to, aby atmosfera na nich była niepowtarzalna, kładąc nacisk nie tylko na bookingi, ale także na całą oprawę dźwiękowo-wizualną. Do tej pory gośćmi ich autorskiego cyklu imprez byli m.in. Overlook, Reza, Trilo, Silence Groove i Skeletone. Z wielką przyjemnością odwiedzają też inne miasta zarażając swą pozytywną energią oraz prezentując swoje selekcje w formie niebanalnych mixów. Tym razem przyszedł czas na Gniezno.

„Skład TheCompressJah choć wywodzi się z Torunia, gdzie cyklicznie organizuje cieszące się dużym powodzeniem imprezy, chętnie dzieli się swoją muzyką z innymi miastami – mówi Piotr Buratyński, współorganizator wydarzenia – Cook/e i Fuckhate grają w uznanych klubach Warszawy, Poznania, Bydgoszczy, co stoi na przeszkodzie by ten świetny drum&bass zabrzmiał i na gnieźnieńskim parkiecie? Absolutnie nic!”

Impreza rozpoczyna się w Klubie Lokomotywa o godzinie 21. Wstęp na nią jest wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane