Jesteś tutaj:Kultura W religijnym uniesieniu z Trzecią Godziną Dnia
niedziela, 24 kwietnia 2016 14:00

W religijnym uniesieniu z Trzecią Godziną Dnia

 
W religijnym uniesieniu z Trzecią Godziną Dnia fot. Rafał Wichniewicz

Na zakończenie pierwszego dnia uroczystości związanych z odpustem św. Wojciecha oraz Imieninami Miasta Gniezna, na Rynku wystąpił zespół Trzecia Godzina Dnia.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów, wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem, zagościł na zakończenie Przeglądu Piosenki Religijnej Adalbertus 2016. Trzecia Godzina Dnia, którego początki sięgają pierwszej połowy lat 80., wystąpił ze swoim programem artystycznym, wykonując zarówno starsze utwory ze swojego repertuaru, jak i nowe, które wielu zgromadzonym na gnieźnieńskim Rynku nie były jeszcze znane, a które, jak można było się przekonać po reakcji publiczności, bardzo przypadły do gustu słuchaczom. Tych ostatnich, mimo dość niesprzyjającej, deszczowej i chłodnej pogody, pojawiła się bardzo duża grupa. Dodać też należy, że występowi towarzyszyła obecność symboli Światowych Dni Młodzieży, które tego dnia peregrynowały po różnych parafiach i instytucjach na terenie Gniezna.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jarzabek niedziela, 24 kwietnia 2016 20:11 napisane przez Jarzabek

    Panie prezydencie- ja również chciałbym podziękować, jest Pan super gospodarzem. To mówiłem ja Jarzabek Wacław trener drugiej klasy.

  • Link do komentarza wiki niedziela, 24 kwietnia 2016 18:50 napisane przez wiki

    super impreza, dzieki prezydencie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane