Jesteś tutaj:Kultura Stand-up w Lokomotywie
środa, 18 maja 2016 12:31

Stand-up w Lokomotywie

 
Stand-up w Lokomotywie Stand-up w Lokomotywie fot. nadesłane

W Klubie Lokomotywa w najbliższy piątek 20 maja odbędzie się kolejna odsłona Stand-up, którego gościem będzie Krzysztof Jahns.

Stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.

Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Założyciel najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Support Damian Viking Usewicz współtwórca i gospodarz sceny komediowej w Szczecinie. Organizator cyklu Szczecińska Liga Stand-up'u. Postać wielkiego formatu w każdym aspekcie.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży na stronie kupbilecik.pl lub w dzień wydarzenia w klubie przed występem (15pln/20pln). Program przeznaczony dla widzów dorosłych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane