Jesteś tutaj:Kultura „Przygarnij anioła”
czwartek, 09 czerwca 2016 12:00

„Przygarnij anioła”

 
„Przygarnij anioła” „Przygarnij anioła” fot. nadesłane

Wernisaż i sprzedaż prac, warsztaty plastyczne, rozdanie Aniołów WTZ, poczęstunek, muzyka z anielskim tematem przewodnim… a przede wszystkim niesamowity sposób na spędzenie piątkowego popołudnia.

To wszystko przygotowane podczas akcji  Przygarnij anioła już w piątek 17 czerwca w CK Scena to dziwna. To kolejna inicjatywa Stowarzyszenia RAZEM, mająca na celu promocję rewelacyjnych i nietuzinkowych prac przygotowywanych na co dzień przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gnieźnie. To także sposób na pozyskanie funduszy potrzebnych do zorganizowania IV Wojewódzkiego Festiwalu „Warsztat Też Zaśpiewa”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą przygarnąć tytułowego anioła i wspomóc działania Stowarzyszenia RAZEM.

w ramach akcji na ulicach miasta w najbliższych dniach pojawią się drogowskazy prowadzące na to wydarzenie. Do zobaczenia 17 czerwca w godz 16:00-19:00 w Centrum Kultury Scena to dziwna. Anioły na zdjęciach to tylko namiastka tego, co dla was szykujemy.

 

źródło: WTZ Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane