Jesteś tutaj:Kultura KFA nie tylko dla dorosłych
środa, 13 lipca 2016 17:14

KFA nie tylko dla dorosłych

 
KFA nie tylko dla dorosłych KFA nie tylko dla dorosłych fot. nadesłane

Podczas Królewskiego Festiwalu Artystycznego, który trwa przez całe wakacje, nie może zabraknąć atrakcji dla dzieci i nie tylko.

Oprócz plenerów fotograficznych prowadzonych przez Dawida i Waldemara Stube oraz Przemysława Degórskiego (patrz: Fotograficzne Plenery w ramach KFA) na dzieci i młodzież czekają inne atrakcje.

Od 25 do 28 lipca na gnieźnieńskim rynku prowadzone będą warsztaty plastyczne pod tytułem „Okiem na króla”, które odbędą się w godzinach od 17:00 do 20:00. Miesiąc później, tj. od 22 do 26 sierpnia kolejny blok warsztatów tym razem pod hasłem „Perspektywa nigdy krzywa”. Zajęcia prowadzić będą Kazimierz i Bartosz Muszyńscy.

Nie zabraknie także warsztatów muzyczno-tanecznych, które poprowadzi Joanna Szymczak-Imbierowicz ze Studia Tańca i Ruchu „Euforia”. „Dworskie pląsy” odbywać będą się od 25 do 28 lipca na gnieźnieńskim rynku w godzinach od 18:00 do 19:00.

W sierpniu na rynku pojawi się „Gniezno na szczudłach”, czyli nietypowe zajęcia nie tylko dla dzieci. Do wspólnej zabawy zapraszają 6,7,20 i 21 sierpnia, w soboty w godzinach od 17:00 do 20:00 w niedziele od 16:00 do 19:00.

Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane