piątek, 05 sierpnia 2016 14:51

Warsztaty fotograficzne z portretu

 
Warsztaty fotograficzne z portretu archiwum redakcji

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach fotograficznych, w trakcie których uczestnicy poznają tajniki portretowania.

„Portret nieoczywisty” to warsztaty, które odbędą się od 16 do 18 sierpnia i poprowadzone zostaną przez Waldemara i Dawida Stube. – Poruszymy trzy zagadnienia. Dowiemy się czym jest fotografia portretowa i w sposób manualny będziemy ustawiać aparat, by wykonać takie zdjęcia. Drugiego dnia odbędzie się sesja w plenerze, a trzeciego będziemy drukować i analizować wykonane podczas warsztatów zdjęcia – mówił Dawid Stube.

Na zajęcia obowiązują zapisy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w mailu trzeba podać imię, nazwisko, wiek, dane kontaktowe oraz dwa, wykonane przez siebie zdjęcia. Grupa będzie liczyć maksymalnie 8 osób, a zgłaszać się mogą do niej osoby w wieku od 12 do 18 lat. Można się zgłaszać do 8 sierpnia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane