Jesteś tutaj:Kultura Boso do... Gniezna! - ostatnie bilety
wtorek, 20 września 2016 17:50

Boso do... Gniezna! - ostatnie bilety

 
Boso do... Gniezna! - ostatnie bilety zdjęcie nadesłane

Już 5 października w Gnieźnie wystąpi Wojciech Cejrowski, który przyjedzie ze swym najnowszym programem stand-up - Wielka Maniana!

Występ to nie jedynie "prelekcja" WC. Tego wieczoru Wojciech Cejrowski od godziny 18:00 będzie już czekał na swoich fanów, by podpisać książki, zrobić zdjęcie i chwilę porozmawiać. Następnie o godzinie 19:00 rozpocznie się "Wielka Maniana", a następnie będzie czas na pytania publiczności. Po zakończeniu, Wojciech Cejrowski na swoim stoisku będzie czekał "do ostatniego klienta", by tak jak przed występem, rozdawać autografy i robić zdjęcia ze swoimi fanami.

Spotkanie odbędzie się w auli Szkoły Pomnik - I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Kostrzewskiego. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w serwisie www.biletos.com lub www.kupbilecik.pl

Uwaga - jest możliwość zamówień grupowych (cena do negocjacji!). W razie pytań można dzwonić lub pisać: 665 370 128 lub pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

9 komentarzy

  • Link do komentarza wilk niedziela, 21 sierpnia 2016 14:37 napisane przez wilk

    No to się znowu komuchom i tęczowym dostanie,dlatego tak nie lubią Cejrowskiego !!!! Nie muszą przyjść,przecież zawsze mogą wyjechać na wycieczkę.........do mauzoleum........i nie wracać........

  • Link do komentarza Ja_jestem wtorek, 09 sierpnia 2016 15:46 napisane przez Ja_jestem

    Skoro to nikogo nie obchodzi, a zwłaszcza - tiritomba, to w takim razie, po jakie licho leming odpisuje??? Jest to moja, li tylko moja sprawa.... czy chcę iść na to spotkanie z tym kimś, czy nie. Natomiast jak dla mnie, absolutnie nie jest istotne, czy podzielę się tym z całym światem, czy tylko z garstką ludzi moimi uwagami. Jest to tylko moja sprawa, a lemingom nic do tego, nie? — Teraz tylko pozostaje jedno..... czy leming to zrozumiał?

    Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów zgłębiania teologii...

  • Link do komentarza tititromba wtorek, 09 sierpnia 2016 14:56 napisane przez tititromba

    Panie jajco nikogo nie obchodzi to, że Pan będzie uczestnikiem tego spotkania. Każdy ma rozum i wolną wolę daną od Boga i nie musi się dzielić z całym światem,czy kogoś lubi, czy nie.

  • Link do komentarza jajco wtorek, 09 sierpnia 2016 12:39 napisane przez jajco

    Pamiętam poprzednie spotkanie, było ciekawie, więc pójdę drugi raz. Akurat Cejrowski jest jednym z niewielu, o którym można mówić iż przygotowuje program zupełnie nowy i odświeżony. Wielu innych powtarza stare bajki co każdą wizytę w Gnieźnie.

  • Link do komentarza toniczek85 wtorek, 09 sierpnia 2016 08:30 napisane przez toniczek85

    Boso przez świat oglądać lubię bardzo. Nie ukrywam, że czasami razi mnie to w jaki sposób Wiochciech mówi o tubylcach i często zastanawiam się, czy gdyby znali pełen kontekst wypowiedzi nie oberwałby przypadkiem toporkiem w zadufaną głowę, ale mimo wszystko sam program jest nowatorski, ciekawy i najzwyczajniej chce się go oglądać. Na wszystko pozostałe na temat tego Pana lepiej spuścić zasłonę milczenia. Arogancki, przekonany o własnej wyższości, nietolerancyjny zwykły cham.
    Do tiritomba - no widzisz, a mnie na przykład obchodzi, czy ja_jestem, kimkolwiek faktycznie jest będzie, czy nie będzie. Wiesz dlaczego? Bo cieszy mnie, że ktoś potrafi krytycznie spojrzeć na takiego WC, który gębę sobie wyciera mówieniem o Bogu (to tak, skoro już Boga poruszasz), a bliźniemu pluje w twarz. Dlaczego cieszy? Dlatego, że teraz to już tak trochę nie wypada kogoś takiego skrytykować, zwłaszcza, że to wielki fan Terlikowskiego i krytyk papieża Franciszka, więc taki nasz, swojski chłop, który postanowił braki w wykształceniu, jak już ma z górki, nadrobić na KULu.

  • Link do komentarza tiritomba poniedziałek, 08 sierpnia 2016 18:19 napisane przez tiritomba

    Panie Ja_Jestem - nikogo nie obchodzi to, że Pan nie będzie uczestnikiem tego spotkania. Każdy ma rozum i wolną wolę daną od Boga i nie musi się dzielić z całym światem,czy kogoś lubi, czy nie. A przy okazji - Pisząc o swojej zonie proszę pisać poprawnie - żona -, a nie małżonka, bo małżonka to żona innego męża, nie pana.

  • Link do komentarza Ja_jestem poniedziałek, 08 sierpnia 2016 13:28 napisane przez Ja_jestem

    Kiedy prowadził program w TV pt. WC-kwadrans, to dostatecznie pokazał swoją butę i arogancję, jaką wykazywał w stosunku do niektórych polityków. Dzisiaj ma całkiem inny program, w którym też od czasu do czasu..... pozwoli sobie na nie etyczne uwagi po adresem swoich nie ulubieńców. Właśnie dlatego, nie skorzystam z tej okazji, a wręcz przeciwnie, zabiorę małżonkę i pojedziemy sobie do Ciechocinka — to bardziej nam się opłaci niż to całe nic nie warte spotkanie z tą „personą” 65 zł za chwile filozoficznych wypowiedzi, stanowczo za wiele, Zanim przyjedzie do Gniezna, to najpierw niech pozamiatają ulice, bo psich odchodów na chodnikach jest wiele, a będąc boso, można będzie w nie wdepnąć.

  • Link do komentarza Lady poniedziałek, 08 sierpnia 2016 10:16 napisane przez Lady

    Warto!