Jesteś tutaj:Kultura Artystyczne przygotowanie do nowego sezonu
piątek, 26 sierpnia 2016 11:59

Artystyczne przygotowanie do nowego sezonu

 
Artystyczne przygotowanie do nowego sezonu Artystyczne przygotowanie do nowego sezonu fot. Magdalena Wardęcka

Trwa tydzień promocyjny Miejskiego Ośrodka Kultury, podczas którego codziennie prezentowane są inne sekcje.

Jest to okazja, by zapoznać się z ofertą MOK-u, a także przy okazji zapisać się na interesujące nas zajęcia, które ruszą od września wraz z nowym, 63. sezonem kulturalnym Miejskiego Ośrodka Kultury.

W czwartek 25 sierpnia na gnieźnieńskim rynku zaprezentowały się sekcje artystyczne, które w ośrodku stanowią najliczniejszą grupę.  Na rynku spotkać można było Akwarelki, Klub Plastyka, Kurs rysunku i malarstwa, kurs kroju i szycia, czy pracownie haftu oraz witrażu. Była także Craftmania, czyli grupa osób szydełkujących oraz dziecięca pracownia artystyczna.

Piątek będzie ostatnim dniem tygodnia promocyjnego Miejskiego Ośrodka Kultury, podczas którego zaprezentują się sekcje sportowe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane